Aktuality

BRIGÁDA

6.4.2024

V sobotu 20. dubna 
se od 8.30 hodin koná
BRIGÁDA POD KŘÉBEM.

Menu


Hledat



Kontakt

SDH Soběsuky
Soběsuky 52
798 03 Plumlov

TELEFON:
728 820 381
(starosta)

E-MAIL:
jenda.sobesuky@seznam.cz

Sponzoři

Logo_pl_n-removebg-preview

Logo-msmt

Ol-kraj

Administrace



Výsledky 2022

MUŽI, ŽENY:

DATUM MÍSTO MUŽI MUŽI B VETERÁNI ŽENY A ŽENY B ŽENY C
21. 5. Vrchoslavice x x x 6. z 18 2. z 18 x
11. 6. Čelechovice na Hané x x x  3. ze 13 5. ze 13  x
18. 6. Plumlov x x x NP  9. z 15 x
25. 6. Měrotín x x x 4. z 15 NP x
2. 7. Kožušany x x x  10. z 22 1. z 22  x
9. 7. Dětkovice 21. z 26 x x 4. ze 17 10. ze 17 x
16. 7. Bílovice 19. z 23 x x NP 16. z 18 x
16. 7. Bílovice - noční x x x 2. z 22 17. z 22 x
30. 7. Ludéřov x x x 1. z 20 NP x
6. 8. Otinoves 18. z 21 x x 11. ze 14 7. ze 14 x
12. 8. Olešnice x x x  7. z 22 17. z 22  x
13. 8. Niva 17. z 20 x x 7. z 15 5. z 15 x
20. 8. Kelčice 10. z 19 x x 3. ze 14 1. ze 14 x
20. 8. Měrotín - noční x x x 2. z 20 7. z 20 x
27. 8. Pěnčín 13. z 22 x x 7. ze 17 5. ze 17 x
27. 8. Haňovice x x x  9. z 22 NP x
11. 9. Plumlov - okrsek 1. z 1 x 2. ze 2 1. ze 4 2. ze 4 4. ze 4
17. 9. Soběsuky NP 13. z 18 1. z 1 5. ze 17 13. ze 17 15. ze 17
17. 9. Třeština x x x     x

MLADÍ HASIČI:

  • MLADŠÍ ŽÁCI
DATUM MÍSTO MLADŠÍ ŽÁCI A MLADŠÍ ŽÁCI B MLADŠÍ ŽÁCI C
28. 5. Otinoves 4. z 20 2. z 20 14. z 20 
4. 6. Plumlov 17. ze 17 3. ze 17  12. ze 17 
11. 6. Soběsuky 3. z 18 4. z 18 14. z 18
18. 6. Doloplazy 4. z 19 5. z 19 18. z 19
19. 6. Želeč 4. z 15 x x
25. 6. Kobeřice   2. z 19 3. z 19  10. z 19 
26. 6. Olšany u PV 12. z 15 4. z 15 9. z 15
2. 7. Hrochov 2. z 16 3. z 16 7. z 16
23. 7. Prostějovičky ukázka  x ukázka
26. 8. Vícov 1. z 20 2. z 20 15. z 20
28. 8. Pěnčín  7. z 16 2. z 16 11. z 16
3. 9. Bousín 3. z 16 5. z 16 15. z 16
4. 9.  Bílovice 4. z 22 6. z 22 16. z 22
10. 9. Krasice 5. z 18 2. z 18 11. z 18
11. 9. Plumlov - okrsek 5. ze 6 3. ze 6 6. ze 6
17. 9. Kelčice 5. z 20 8. z 20 15. z 20
5. 11. Drahany - uzlovačka 1. z 9 x x

Mladší žáci B získali 3. místo v celoročním bodování Okresní dětské ligy Prostějovska 2022.

  • STARŠÍ ŽÁCI
DATUM MÍSTO STARŠÍ ŽÁCI A STARŠÍ ŽÁCI B
21. 5. Prostějov (Plamen)  2. ze 14 x
28. 5. Otinoves 6. z 20 8. z 20
4. 6. Plumlov 6. z 19 3. z 19 
11. 6. Soběsuky 3. z 20 10. z 20
18. 6. Doloplazy 8. z 26 3. z 26
25. 6. Kobeřice 5. z 21 6. z 21
26. 6. Olšany u PV 9. z 19 3. z 19
2. 7. Hrochov 5. z 21 8. z 21
26. 8. Vícov 19. z 26 7. z 26
28. 8. Pěnčín 17. z 18 7. z 18
3. 9. Bousín 9. z 21 15. z 21
4. 9. Bílovice 4. z 22 7. z 22
10. 9. Krasice 14. z 21 8. z 21
11. 9. Plumlov - okrsek 2. ze 3 3. ze 3
24. 9. Kelčice 17. z 21 3. z 21
1. 10. Horní Štěpánov  9. z 31  11. z 31
5. 11. Drahany - uzlovačka 1. ze 13 4. ze 13

  • DOROST

DATUM MÍSTO DOROST A DOROST B
28. 5. Otinoves 4. z 15 3. z 15
4. 6. Plumlov 9. ze 14 14. ze 14
11. 6. Soběsuky 6. ze 13 3. ze 13
18. 6. Doloplazy 3. ze 14 6. ze 14
25. 6. Kobeřice 7. ze 13 8. ze 13
26. 6. Olšany u PV 2. ze 14 9. ze 14
2. 7. Hrochov 3. ze 14 9. ze 14
26. 8. Vícov 5. z 16 6. z 16
28.8. Pěnčín 7. z 13 4. z 13
3. 9. Bousín 2. ze 13 3. ze 13
4. 9.  Bílovice 2. ze 14 4. ze 14
10. 9. Krasice 2. z 15 15. z 15
11. 9. Plumlov - okrsek 2. ze 2 1. ze 2
24. 9. Kelčice 4. ze 14 5. ze 14

Dorost A získal 2. místo v celoročním bodování Okresní dětské ligy Prostějovska 2022.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se